Księgowa / Księgowy

Trenkwalder

Szczecin, zachodniopomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • wystawianie i księgowanie faktur, rozliczanie wyciągów bankowych, rozliczanie rachunków klientów,
  • rozliczanie i raportowanie sprzedaży,
  • sporządzenie i potwierdzanie sald i rozliczanie kont księgi głównej związanych z procesami rozrachunków z należnościami i zobowiązaniami,
  • uzgadnianie kont bankowych,
  • księgowanie transakcji dotyczących zapasów, środków trwałych, podatków,
  • kalkulacja i księgowanie przychodów, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - warunek konieczny),
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany odpowiedni przedmiot studiów),
  • doświadczenie związane z księgowością (nawet praktyka, staż),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie negocjowane w trakcie spotkania,
  • system premiowy,
  • samodzielne, eksperckie stanowisko z realną możliwością wpływania na proces,
  • pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej korporacji,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe (także dla członków rodziny),
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • miesięczny dodatek do wynagrodzenia za znajomość dodatkowego języka,
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przenieść się do Szczecina.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.