Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2017.

Księgowa / Księgowy

Poznań, wielkopolskie

GP People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • księgowość i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • uzgadnianie ewidencji księgowej z programem magazynowym
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • rozliczanie i księgowanie transakcji WDT, WNT, export, import
  • samodzielne przygotowanie danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych
  • wycena bilansowa rozrachunków w walucie obcej oraz rozliczanie transakcji walutowych
  • rozliczanie delegacji
  • samodzielne przygotowanie deklaracji VAT

Oczekujemy:

  • minimum 3 lata doświadczenie na stanowisku księgowej
  • wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych i VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielne i analityczne myślenie
  • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch CDN XL

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • miłą atmosferę pracy
  • stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju

Od początku działalności naszej firmy inspirowali nas ludzie. Mamy świadomość, że to... właśnie oni, przyczyniają się do sukcesów firmy i realizowanych przez nią celów, dlatego z dużą starannością i indywidualnym podejściem wspieramy naszych kandydatów w ich zawodowych poczynaniach.
Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest praca i wiemy jak ważne jest, żeby spełniała ona jego oczekiwania.
Od naszego początku, czyli 2002 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, a każda może stać się Twoim pracodawcą. Nieważne w jakim jesteś wieku pomożemy Ci znaleźć pracę stałą lub tymczasową, na chwilę lub na dłużej.
Będziemy z Tobą na wszystkich etapach Twoich poczynań zawodowych i dołożymy wszelkich starań, by zagwarantować Ci idealne miejsce pracy.

Posiadamy certyfikat o nr 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się zatrudnianiem pracowników i dbającej o etyczne działanie swoich członków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse