Opis stanowiska pracy

Praca w biurze rachunkowym

Prowadzenie uproszczonej ewidencji dla celów ryczałtu, KPiR lub/i ksiąg handlowych,

Prowadzenie ewidencji dla celów VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT

Sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS

Sporządzanie sprawozdań do GUS

Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych PIT

Kontakt z klientem

Oczekiwania:

Praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego, zasad ewidencji VAT oraz przepisów dotyczących płac.

Umiejętność analitycznego myślenia

Samodzielność, dokładność , terminowość

Dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE: znajomość programów CDN OPTIMA, SYMFONIA, doświadczenie w biurze rachunkowym

PRZEDE WSZYSTKIM: chęć do pracy

Oferujemy:

ciekawą pracę i możliwość rozwoju w stale rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji

współpracę w przyjaznej atmosferze i zaangażowanym zespole

stabilność zatrudnienia

umowę o pracę na pełny etat

dodatkowe bonusy i ułatwienia dla rodziców

Prezentacja firmy

Rachunkowość JURCZYGA Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse