Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Księgowanie operacji gospodarczych zgodnie z przepisami "Ustawy o rachunkowości",
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportu kasowego,
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży,
  • Księgowanie dokumentów zakupu,
  • Kontrola rozrachunków z klientami,
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Przygotowywanie i wprowadzanie płatności bankowych w różnych walutach,
  • Współpraca z głównym księgowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu STREAMSOFT i PRESTIŻ będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość systemów bankowych i doświadczenie w ich obsłudze,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości,
  • Ogólna znajomość prawa podatkowego, w szczególności VAT i CIT,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny).

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, jednocześnie gwarantując absolutną poufność procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

GRUPA DWD - ekspert w zakresie produkcji, montażu oraz projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja