Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów EFS i ich realizacji zatrudni księgową/ księgowego na umowę o pracę, zlecenie lub umowę B2B.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę z ogólnopolską firmą istniejącą od 20 lat, o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowo-doradczych
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym poprzez udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel oraz programu OPTIMA
  • znajomość obowiązujących przepisów w szczególności ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • dokładność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość obsługi programu Płatnik oraz systemów kadrowo-płacowych, a także prawa cywilnego, prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziany list motywacyjny).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa