Księgowa/księgowy

Grupa Auto Spektrum

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Auto Spektrum największy w Małopolsce i na Podkarpaciu Dealer Renault i Dacia poszukuje pracownika na stanowisko

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji księgowych,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznym (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w solidnej firmie z tradycjami,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Umowę o pracę.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Skrupulatność, dokładność i systematyczność,
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • Niekaralność,
  • Kultura osobista.

Oferty można składać osobiście w salonie Auto Spektrum w Krakowie al. Powstańców Śląskich 24 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja(at)autospektrum.pl. Składane dokumenty muszą mieć dopisek: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY. W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Grupa Auto Spektrum – największy Autoryzowany Dealer Renault i Dacia w M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Administracja Publiczna, Praca Finanse