Opis stanowiska pracy

Oferujemy praca na stanowisku w księgowości,która obejmuje:
- przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dokumentów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych
- prowadzenie ewidencji księgowych.
- ustalanie wyniku i obliczanie zaliczek na podatek dochodowy
- prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT, sporządzanie i wysyłka JPK
- stały kontakt z klientami biura

W zamian proponujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie jak też samozatrudnienie w zależności od możliwości kandydata.
-Możliwość pracy zdalnej.
-Możliwość pracy w godzinach popołudniowych również jako dodatkowe zatrudnienie
-Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Przyjazną atmosferę pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• doświadczenie w pracy w księgowości,
• znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
• sprawna obsługa programu Optima
• skrupulatność, odpowiedzialność, systematyczność.
• dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Jako Biuro Doradztwa Podatkowego istniejemy na rynku nieprzerwanie od 19... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreśłony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse