Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/10/2018.

Księgowa / Księgowy

Koszalin, zachodniopomorskie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.
Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju dołącz do nas!

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

  • Księgowanie dokumentów,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych oraz uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • Księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Doświadczenia na stanowisku księgowym minimum 2 lata,
  • Wykształcenia minimum średniego (atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe),
  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • Doświadczenia na stanowisku księgowym,
  • Dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów swojej branży na rynku polskim,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Pracę w pozytywnie nastawionym zespole.

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy... tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa