Opis stanowiska pracy

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wprowadzanie dokumentów zakupu do programu księgowego,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • księgowanie wynagrodzeń,
  • księgowanie polis gwarancyjnych rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • rozliczanie kaucji gwarancyjnych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • księgowanie wyciągów bankowych, kasowych,
  • rozliczanie płatności i rozrachunków,
  • księgowania okresowe,
  • uzgadnianie ewidencji księgowych z zapisami kont Księgi księgowych,
  • sprawdzanie rejestru VAT, zgodnie z przepisami prawa podatkowego,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • realizacja bieżących zadań działu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości ,
  • znajomość zasad prawa podatkowego i Ustawy o Rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, preferowana znajomość programu CDN OPTIMA,
  • mile widziana znajomość elektronicznego obiegu dokumentów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność,
  • rzetelność, dokładność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3-5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse