Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem doradcy podatkowego

• Samodzielne prowadzenie KPiR

• Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych

• Sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT

• Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów

• Kontakt z klientami

• Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

Oczekujemy

• doświadczenia w pracy w księgowości min 1 rok, w tym prowadzenie pełnej księgowości

• dobrej organizacji pracy

• samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone dokumenty i zakres obowiązków,

• chęci zdobywania nowego doświadczenia,

• znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa zapewnia profesjonalną obsługę podatkowo-ksiegową o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse