Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • fakturowanie i monitorowanie stanu należności,
  • przygotowywanie dokumentów do rozliczeń z urzędami,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego, (w finansach/księgowości),
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT, VAT),
  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • miłą i przyjazną atmosferę w firmie,
  • możliwość poszerzania wiedzy w ramach szkoleń z zakresu księgowości,
  • dodatkowe benefity związane ze stażem pracy tj. prywatna opieka medyczna.

Prezentacja firmy

SIGMA GROUP DK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Bankowość, Praca Inne