Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • księgowanie dokumentów kosztowych, faktur zakup oraz sprzedaży, wyciągów bankowych
  • prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT
  • prowadzenie KPIR
  • sporządzenie deklaracji PIT i VAT
  • wystawianie faktur
  • kontakt z klientami Kancelarii

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego.
  • Obsługa MS OFFICE.
  • Znajomość obsługi programu Comarch OPTIMA będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa zapewnia profesjonalną obsługę podatkowo-ksiegową o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa