Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Jawor

Główne zadania:

·         Obsługa rachunków bankowych, przygotowywanie i przetwarzanie transakcji bankowych oraz aktualizacja księgi głównej

·         Księgowanie transakcji przychodzących (faktury dostawcy) i transakcji wychodzących (faktury klienta)

·         Przygotowanie miesięcznego i rocznego pakietu sprawozdawczego, miesięcznych rezerwacji, budżetu i prognozy

·         Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami

·         Wykonywanie listy płac w porozumieniu z agencją płac

Wymagane umiejętności:

·         Wykształcenie wyższe, kierunkowe -  rachunkowość, finanse

·         Co najmniej 4-letnie doświadczenie  w pracy  na  stanowisku Księgowego

·         Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i ustaw podatkowych

·         Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - min. B1/B2

·         Bardzo dobra znajomość Excela

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach u Klienta na UoP

·         Świetna atmosfera w międzynarodowym środowisku

·         Szansa na naukę i rozwój umiejętności w międzynarodowej firmie

·         Możliwość realizacji własnych pomysłów

·         Możliwość wspierania tematów HR

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.