Opis stanowiska pracy

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko: Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki ul. Azaliowa 18

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżącej polityki finansowej jednostki,
  • sporządzanie zeznań podatkowych, rachunku wyników oraz bilansu,
  • ustalanie i raportowanie wyników finansowych firmy do Zarządu,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, rozliczanie dotacji oświatowej

Wymagania:

  • co najmniej 2 letni staż pracy w księgowości,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • dobra znajomość bieżących przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • terminowość, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność,
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieoznaczony
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Pozytywne Inicjatywy <br/>to grupa organizacji zajmującą się szerokimi d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja