Orienta Polska Sp. z o.o.

Księgowa/ Księgowy

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

 Księgowanie faktur zakupowych z uzgodnieniem zamówień magazynowych

Kontrola i aktualizacja stanów magazynowych i dostaw niefakturowanych z uwzględnieniem bieżących naliczeń podatku VAT

Rozliczanie RMK i leasingów

Prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków

Kontakt z urzędami

Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Archiwizacja dokumentów księgowych

Oferujemy:

 Stabilne warunki pracy

Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

ZFŚS

Dofinansowanie do karty Multisport

Wymagania:

 Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe ekonomiczne

Znajomość języka niemieckiego, lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości

Znajomość obsługi programu finansowego SAP oraz pakietu OFFICE

Umiejętność organizacji pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.