Orienta Polska Sp. z o.o.

Księgowa / Księgowy

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy  poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Księgowanie faktur zakupowych z uzgodnieniem zamówień magazynowych

• Kontrola i aktualizacja stanów magazynowych i dostaw niefakturowanych z uwzględnieniem bieżących naliczeń podatku VAT

• Rozliczanie RMK i leasingów

• Prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków

• Kontakt z urzędami

• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

• Archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne

• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości

• Znajomość obsługi programu finansowego SAP oraz pakietu OFFICE

• Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy

• Możliwość rozwoju kariery zawodowej

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

• Dofinansowanie do karty Multisport

• ZFŚS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.