Księgowa / Księgowy

Michael Page

Czosnów, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest globalna firma biotechnologiczna, która opracowuje, produkuje naturalne rozwiązania dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz rolnictwa. Jest liderem na rynku kultur, enzymów, dodatków prozdrowotnych oraz pasz dla zwierząt i środków ochrony roślin.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, na nowo utworzone stanowisko poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej / Księgowego.

Informacje o kliencie

Biuro Klienta mieści się pod Warszawą w miejscowości Czosnów w powiecie nowodworskim.

W okresie wdrożenia praca będzie miała charakter stacjonarny, później będzie odbywała się w systemie hybrydowym.

Opis stanowiska

  • obsługa 5-ciu niewielkich przedstawicielstw pod kątem polskiej księgowości:

- księgowanie wyciągów bankowych, płatności do kontrahentów,

- księgowanie wydatków pracowników, rozliczanie delegacji, księgowanie faktur kosztowych,

- uzgadnianie kont rozrachunków,

- comiesięczne dostarczanie informacji o kosztach niepodlegających CIT,

- weryfikacja obiegu dokumentów pomiędzy spółką, a lokalnymi biurami rachunkowymi,

- udział w zamknięciu miesiąca,

  • wsparcie działu w sprawozdawczości lokalnej i grupowej,
  • wsparcie w czasie urlopów- zastępowanie,
  • przygotowywanie różnych raportów ad hoc.

Profil kandydata

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,
  • znajomość polskich przepisów podatkowych głównie z obszaru CIT i VAT
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenia z zakresu księgowości,
  • znajomość pakietu Office na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość SAP mile widziana,
  • systematyczność, dokładność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość uczestnictwa w dodatkowych projektach, dających realne możliwości rozwoju,
  • dofinansowanie do szkoleń, studiów podyplomowych,
  • nie tylko "owocowe wtorki", ale codzienne pełne lodówki ze zdrową żywnością :-)
  • prace w zgranym, stabilnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-16.30 w piątek 8-15.00
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Czosnów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page