Księgowa/Ksiegowy

Gi Group Poland S.A.

Cieszyn, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Cieszyn

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/ Księgowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. ustawa o rachunkowości itp.);
  • prowadzenie ewidencji księgowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • prowadzenie dokumentacji księgowej klientów - online;
  • generowanie i wysyłanie w ustawowych terminach deklaracji VAT, CIT, PIT i plików JPK;
  • generowanie i przesyłanie ewentualnych korekt ww. dokumentów;
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
  • prowadzenie archiwizacji dokumentów księgowych klientów;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS itp. );
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald;

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego;
  • wiedzy merytorycznej; ustawa o rachunkowości, ustawy podatkowe ( szczególnie przepisy VAT);
  • doświadczenia na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem przy rekrutacji;
  • chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • znajomości programów księgowych;
  • dobrej organizacji pracy;

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zatrudnienie bezposrednio przez Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość negocjowania stawki;
  • pełne wdrożenie w obowiązki;
  • pakiet premii;
  • pracę w zgranym zespole;
  • pracę od pon-pt w godzinach 7-15, 8-16 lub 7-16 - to ty wybierasz jak chcesz pracować;
  • bogaty pakiet zdrowotny dla pracowników - COMPENSA.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.