Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Księgowanie kosztów;
• Dokonywanie rozliczeń związanych z transakcjami zagranicznymi;
• Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT);
• Wprowadzanie faktur do systemu;
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych;
• Przygotowywanie rozliczeń międzyokresowych;
• Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji w zakresie opłat środowiskowych;
• Przygotowywanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją oraz weryfikacja ze stanem magazynowym;
• Wsparcie merytoryczne magazynu;
• Tworzenie deklaracji Intrastat;
• Przygotowywanie dokumentacji księgowej dotyczącej obrotu detalicznego.

Oczekiwania:
Doświadczenie w rozliczeniach związanych z transakcjami zagranicznymi - warunek konieczny;
• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z księgowością / rachunkowością;
• Doświadczenie w księgowaniu kosztów oraz wprowadzeniu faktur do systemu;
• Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych CIT, VAT;
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
• Praktyczna znajomość programu MS Excel (tabele przestawne);
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:
• Szkolenia zawodowe wewnętrzne i zewnętrzne;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
• Możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• Wynagrodzenie miesięczne oraz premię uznaniową roczną;
• Laptop, telefon;
• Ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: KSIEGL/05/17/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.