Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe KONSULTOR działające od 8 lat w Będzinie, wraz z dalszym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko Samodzielnego Księgowego, Księgowego lub Referenta księgowego do przyuczenia do zawodu "Księgowy".

Praca będzie polegać na kompleksowej obsłudze klientów biura rachunkowego w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń podatkowych w zakresie podatku VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych.
Pracownik będzie miał także kontakt z obsługą spółek z o.o. (nie duże wielkościowo podmioty) tj. z wybranymi zagadnieniami z zakresu pełnych ksiąg rachunkowych.

Miejsce pracy: Będzin
Godziny pracy: 8:00 - 16:00.

Oferujemy:
- stałą możliwość rozwoju zawodowego pracowników,
- pracę w miłej atmosferze,
- stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie,
- specyfika pracy w biurze rachunkowym zapewnia stały rozwój merytoryczny i zawodowy z powodu wielości zagadnień podatkowo-księgowych.

Wymagania

Od kandydata/kandydatki wymaga się:

- minimalnego 12 miesięcznego stażu pracy na stanowisku pracy w księgowości związanym z rozliczaniem księgowo-podatkowym osób fizycznych,

- podstawowej wiedzy w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

- mile widziana jest znajomość zasad prowadzenia akt osobowych, sporządzania list płac i rozliczeń z ZUS (dotyczy doświadczenia w firmach zatrudniających 1-5 pracowników),

- swobody w korzystaniu i dobrej znajomości arkusza MS Excel,

- umiejętności pracy pod presją czasu,

- w związku z bezpośrednim kontaktem w pracy z klientami naszego biura wymagana jest odpowiednia zdolność komunikowania się, zorientowania na klienta, systematyczność i dokładność.

- mile widziane posługiwanie się w stopniu komunikatywnym językiem angielskim lub włoskim albo rosyjskim.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Vademecum sp. z o.o. <br/>jest dynamicznie rozwijającą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse