Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie
• wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu (księgowanie faktur, wyciągów bankowych)
• uzgadnianie rozrachunków
• bezpośredni kontakt z klientami
• sporządzanie comiesięcznych zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
• kalkulowanie wysokości zaliczek na podatek dochodowy(CIT)
• przygotowywanie rozliczeń mediów dla właścicieli mieszkań oraz najemców
• sporządzanie sprawozdań finansowych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• wsparcie doświadczonej kadry
• pracę w miłej atmosferze

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów
• praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości
• biegłej obsługi programów MS Excel, MS Word
• dokładności, odpowiedzialności i umiejętności analitycznego myślenia
• doświadczenia w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych
• znajomość obsługi programu księgowego „System Łatwej Obsługi Nieruchomości” będzie dodatkowym atutem
Prosimy podać informację o oczekiwaniach finansowych.

Prezentacja firmy

Admico Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Oferujemy kompl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa