Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,
- wprowadzanie dokumentów do rejestrów vat zakupu i sprzedaży
- przygotowanie deklaracji podatkowych
- przygotowanie i weryfikacja plików JPK,
- księgowa obsługa firmy (m.in. wystawiania faktur, prowadzenia dokumentacji, rozliczania delegacji pracowników)
- wsparcie w realizacji bieżących wyjazdów służbowych,
- prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentów
- wprowadzanie do systemu komputerowego dokumentów sprzedażowych, magazynowych i handlowych,
- bieżąca obsługa klientów w zakresie płatności oraz windykacja należności
- nadzór nad korespondencją firmy
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- przyjazną i twórczą atmosferę pracy w miłym i ambitnym zespole,
- samodzielne stanowisko pracy
- lokalizację biura w centrum miasta

Wymagania

- doświadczenia w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
- znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT) oraz ustawy o rachunkowości
- znajomość j. angielskiego
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- dokładność
- umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
- umiejętności pracy w zespole
- rzetelność i samodzielność

Prezentacja firmy

Dynamiczna firma handlowa z branży spożywczej. <br/><br/>Działaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa