Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje osoby do kompleksowej obsługi klientów rozliczających się w oparciu o Księgi Rachunkowe oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
  • Rozliczanie transakcji krajowych i unijnych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Bieżące kontakty z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Liceum Ekonomiczne)
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • Praktyczna znajomość zasad księgowości,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy,
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne
  • Możliwość zdobycia szerokiego spektrum wiedzy z zakresu księgowości dzięki współpracy z firmami z różną specyfiką działalności gospodarczej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Proszę o podanie oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu podjęcia pracy

Prezentacja firmy

BUCHCOM Biuro Rachunkowe i Autoryzowany Serwis Kas Fiskalnych z 15-letni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa