Księgowa / Księgowy z językiem angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bochnia

Zadania:

  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami, weryfikacja faktur, wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowanie raportów statystycznych: GUS, Intrastat, NBP, VATUE
  • Przygotowanie i wprowadzanie płatności bankowych, księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowaniu deklaracji VAT
  • Zapewnienie zgodności księgowań z grupowymi zasadami rachunkowości oraz z wymogami lokalnymi
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych
  • Analiza i uzgadnianie kont

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej/go w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz podatków (Ustawa o Rachunkowości, MSR, CIT, VAT)
  • Zdolność do pracy samodzielnej jak również pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość programów księgowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • Codzienny kontakt z centralą w języku angielskim

Numer referencyjny: KS/10/2017/KRO
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.