Księgowa / Księgowy z j. angielskim

Pruszków, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

- Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych

- Rozliczanie kosztów podróży służbowych

- Uczestnictwo w działaniach zamknięcia miesiąca i roku

- Kontakt z klientami i innymi działami firmy

- Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

- Ok. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne mile widziane

- Umiejętność pracy z fakturami (wystawianie, księgowanie)

- Znajomość programu SAP i MS Excell

- Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

- Ciekawe stanowisko i pracę pełną wyzwań

- Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

- Prywatną opiekę medyczną

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse