Księgowa/Księgowy z j. angielskim

Gi Group Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:

rejestracja dokumentów przychodzących,
zarzadzanie fakturami, raportami w dziale Administracyjno-Finansowym,
księgowanie faktur materiałowych,
zarządzanie płatnościami, przestrzeganie ich terminów,
wsparcie działu w bieżących pracach.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
minimum 3-letni doświadczenia w pracy w dziale księgowości;
znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
znajomości zasad księgowych oraz przepisów podatku dochodowego od osób prawnych i VAT;
bardzo dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excela)
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
rzetelności, dokładności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

pracę w międzynarodowej firmie o otwartej kulturze organizacyjnej;
rynkowe wynagrodzenie;
finansowanie szkoleń merytorycznych i kursów językowych;
pozytywną atmosferę pracy budowaną przez cykliczne wydarzenia integracyjne;
kafeterię benefitów zawierającą m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.