Księgowa / Księgowy z j. angielskim – branża produkcyjna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych;
  • Ewidencja księgowa i archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych, sporządzanie raportów oraz sprawozdań finansowych;
  • Nadzór nas prawidłowością rozliczeń podatkowych (CIT, VAT)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, US, ZUS, GUS;
  • Reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacji.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym - w mowie i piśmie;
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz standardów MSSF;
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, rachunkowe lub finansowe)
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości w firmie z branży produkcyjnej.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na okres 7 miesięcy w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę na terenie Włocławskiej Strefy Rozwoju Gospodarczego - Parku Przemysłowo-Technologicznego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia zawodowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: KSIEGWLOC/02/19/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.