Księgowa / Księgowy Warszawa -Ochota

Ukraina-INFO Sergiusz Wołoch

02-389 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma specjalizująca się w obsłudze księgowej polskich spółek z o.o. z kapitałem zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko:

samodzielna księgowa / księgowy, w nowej lokalizacji.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa/ Ochota

Opis stanowiska

· prowadzenie ksiąg handlowych klientów różnych branż,

· sporządzanie deklaracji podatkowych,

· przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości GUS,

· kontakt z klientami w języku polskim i rosyjskim.

Oferujemy

· pracę na pełny etat, umowę o pracę na czas nieokreślony i inne po uzgodnieniu

· bardzo dobre warunki pracy

· szkolenia zawodowe

· atrakcyjne warunki wynagrodzenia

· możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania

Wymagania

· minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych;

· preferowana znajomość oprogramowania Comarch Optima, FINKA, Raks, Symfonia

· praktyczna znajomość aktualnych przepisów VAT;

· bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych i ordynacji podatkowej

· znajomość zagadnień podatkowych w zakresie obrotu międzynarodowego

· umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem;

· doskonała znajomość j. polskiego, podstawowa znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;

· umiejętność pracy w zespole księgowych

Prezentacja firmy

Kompleksowa księgowość w Warszawie dla firm z kapitałem zagranicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa i inne formy zatrudnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa