Księgowa/Księgowy w obszarze płac

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Numer referencyjny: P/KEL/05/2019

Obowiązki:

• Sprawdzanie dokumentów listy płac pod względem formalnym i rachunkowym

• Księgowanie list płac

• Rozliczenie rozrachunków z prawnikami

• Uzgadnianie sald z ZUS i US

• Prace związane z przygotowaniem do wypłaty dokumentów finansowo-księgowych.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w dziale księgowości

• Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień około płacowych

• Znajomość przepisów podatkowych i zagadnień księgowych

• Znajomość programu Symfonia

• Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym

• Darmowa Karta Multisport

• Karta BenefitLunch

• Dostęp do kafeteryjnego programu MyBenefit

• Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych w prężnie rozwijającej się firmie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.