Księgowa/Księgowy PtP z Językiem Hiszpańskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych operacji rachunkowych w AP,
  • Wysyłanie faktur,
  • Obsługa sprzedawców przez Email i telefon,
  • Przygotowywanie płatności,
  • Gwarantowanie wysokiej jakości i profesjonalnych codziennych usług rachunkowych zgodnych z SLA,
  • Budowanie dobrych relacji, efektywnej komunikacji z klientami i współpracownikami,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Identyfikacja potencjalnych udogodnień procesu.

Wymagane kwalifikacje:

  • Min. 1 rok doświadczenia w księgowości w środowisku SSC (procesy AP),
  • Wykształcenie wyższe (preferowana księgowość/finanse i rachunkowość lub pokrewne),
  • Dobra znajomość j. hiszpańskiego (poziom B2),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • Znajomość SAP,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię kwartalną,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę na pełen etat,
  • Szeroki pakiet benefitów.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials