Księgowa/księgowy - praca w biurze rachunkowym

Biuro Rachunkowe L.O.R.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obsługa księgowo-podatkowa oraz kadrowa.
Samodzielne ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych, sprawozdawczość oraz obsługa kadrowo-płacowa Klientów naszego biura rachunkowego.

Wymagania

Odpowiedzialność za rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków.
Umiejętność pracy samodzielnej, jak również współdziałania w zgranym zespole.
Istotne jest kierunkowe wykształcenie, posiadane kwalifikacje oraz umiejętność otwartego spojrzenia na zdarzenia gospodarcze podmiotów różnych branż oraz ich właściwa interpretacja i kwalifikacja w ujęciu podatkowo-księgowym. Konieczna jest znajomość obsługi programów finansowo-księgowych Symfonia FiK, WF-Kaper oraz oprogramowania wspomagającego: Płatnik, Word i Excel.

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywaną pracę;
- łatwości uczenia się;
- sumienności;
- obowiązkowości;
- samodzielności;
- skrupulatności;
- rzetelności;
- lojalności;
- kreatywności;
- samodyscypliny;
- umiejętności pracy w zespole;
- otwartości na wprowadzanie nowych rozwiązań;
- systematycznego podnoszenia kwalifikacji;
- indywidualnego samokształcenia;
- długotrwałej współpracy;
- znajomość języków obcych (np. angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym funkcjonującym nieprzerwani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse