Ksiegowa/Księgowy - Karlino

Michael Page

Koszalin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno/handlowej poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Prowadzenie ksiąg rachunkowych, kontrola poprawności księgowań, uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności w zapisach księgowych
* wykonywanie uzgodnień i księgowań końca miesiąca oraz uczestnictwo w przygotowaniu rozliczeń miesięcznych i rocznych CIT oraz VAT, sprawozdawczość GUS
* aktywne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych
* współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS)
* śledzenie zmian w przepisach

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
* bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych (min. pięcioletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku)
* prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.
* dobra znajomość rozliczeń podatkowych (mile widziana znajomość rozliczeń w Specjalnej Strefie Ekonomicznej)
* praktyczna znajomość programów klasy ERP
* znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
* umiejętność pracy w zespole
* elastyczność oraz ambitne podejście do pracy
* dobra organizacja pracy i komunikatywność

Oferujemy

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia
* pracę w stabilnej firmie
* bogaty pakiet świadczeń ZFŚS
* możliwość uczestniczenia w projektach
* indywidualną ścieżkę kariery i duży poziom samodzielności w działaniu

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Koszalin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page