Księgowa/ Księgowy ds. Środków Trwałych

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Zadania:

  • Prowadzenie, uczestnictwo i rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych na terenie całego kraju;
  • Prowadzenie w programie komputerowym ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;
  • Kontrola obiegu dokumentów środków trwałych;
  • Zapewnianie bieżącej i sprawnej obsługi finansowo-księgowej dot. środków trwałych;
  • Wystawianie dokumentów OT, LT itp.
  • Prowadzenie spraw związanych z likwidacją, sprzedażą środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;
  • Wsparcie Działu Księgowego w bieżącej pracy i efektywnym funkcjonowaniu;
  • Dekretacja oraz wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów księgowych;
  • Potwierdzanie i weryfikacja sald kont.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w zakresie środków trwałych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programów finansowo - księgowych (mile widziane Simple)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny;
  • Prawo jazy kategorii B;
  • Sumienność i rzetelność;
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o rozproszonej strukturze;
  • Kartę MultiSport;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • Zniżki na nasze usługi dla Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.