Księgowa/Księgowy do biura rachunkowego

Atena Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku KSIĘGOWA/KSIĘGOWY, która jest gotowa wesprzeć zespół pracą od zaraz na programie ERP Comarch Optima.

Do obowiązków będzie należało :

· Prowadzenia księgowości (ksiąg rachunkowych oraz KPiR) firm zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

· Przygotowanie deklaracji VAT, PIT i CIT,

· Księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac),

· Sporządzanie list płac oraz raportów do ZUS i US,

· Przygotowanie deklaracji dla GUS.

Oferujemy pracę pełną wyzwań w biurze rachunkowym, w którym stawia się zarówno na solidnie wykonywaną pracę, jak i na dobrą atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o złożenie aplikacji (CV). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

· Wiedzy z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku VAT i zagadnień ZUS umożliwiających merytoryczne wsparcie naszych klientów,

· Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,

· Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,

· Sprawnego posługiwania się programem PŁATNIK, ERP Comarch OPTIMA,

· Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,

· Samodzielności, dokładności i sumienności,

· Umiejętności pracy w zespole, czasami w warunkach podwyższonego stresu,

· Praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe „A T E N A” świadczy kompleksową obsługę księgową oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse