Księgowa / Księgowy do biura rachunkowego

Gotard Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

00-336 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy księgową / księgowego z doświadczeniem w obsłudze działalności gospodarczych w formie podatkowej książki przychodów i rozchodów, z możliwością przyuczenia do obsługi spółek prawa handlowego.

Co oferujemy:
- pracę w na podstawie umowy o pracę, wraz z pakietem medycznym,
- praca w centrum Warszawy
- szkolenia,
- dobrą atmosferę w młodym zespole,

Wymagania

Czego oczekujemy:
Samodzielnego prowadzenie KPIR klientów biura wraz z naliczaniem PIT i VAT,
- odpowiadania na pytania Klientów mailowo, telefonicznie i na spotkaniach w biurze,
- kontaktu z urzędami,
- oraz minimum rocznego doświadczenia w biurze rachunkowym - warunek konieczny.

Proszę o przesłanie CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy da potrzeb do realizacji procesu rekrutacji zg. z ustawa z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Prezentacja firmy

Gotard Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Jesteśmy prężnie funkcjonującym bi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa