Księgowa / Księgowy biuro rachunkowe Kraków

AKMARO

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Asystent Księgowego / Młodszy Księgowy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w biurze rachunkowym.

Małe biuro rachunkowe zatrudni na umowę zlecenia osobę do pracy w księgowości.  Mile widziana znajomość programu księgowego CDN OPTIMA oraz LokaleNet. Praca w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony.

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy i dopasowanie godzin pracy do trybu nauki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia księgowości
  • Możliwość zatrudnienia na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 30 zł brutto za godzinę

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub licencjackie kierunkowe (rachunkowość i finanse).

Mile widziana znajomość programu księgowego CDN OPTIMA, SYMFONIA, LokaleNet.

Znajomość pakietu MS Office.

ZADANIA:

  • Wprowadzanie do systemu księgowego faktur, wyciągów bankowych, sporządzanie pism urzędowych
  • Kadry i płace
  • Kontrola rozrachunków i kontakt mailowy lub telefoniczny z klientami biura lub kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Prezentacja firmy

Firma AKMARO wspomaga firmy z sektora nieruchomości w sferze księgowości... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 800PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse