Księgowa / Księgowy AP (polska księgowość)

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Obecnie dla naszego klienta, znanej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Księgowanie faktur,
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami w celu odpowiadania na zapytania dostyczące płatności,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień,
  • Uczestnictwo przy rozliczeniach międzyokresowych (sprawdzanie, korekta),
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach,
  • Praca zgodnie z UoR

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość SAP lub innego systemu ERP (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finance i Rachunkowość bądź pokrewnym,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym (B1),
  • Znajomośc UoR,
  • Motywacja do dalszego rozwoju w obszarze rachunkowości

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m. in karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz bony lunchowe).
  • Mozliwość rozwoju (firma posiada różne dzialy finansowe) w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Devire Devire Devire Devire