Księgowa KPiR - samodzielna

Biuro Rachunkowe Bilans rok zał 1993

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do działu księgowości ( dział ksiąg przychodów i rozchodów) . Osoba powinna mieć doświadczenie w prowadzeniu samodzielnie podatkowej księgi przychodów i rozchodów.
Preferowane będą osoby mające doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Wymagania

Osoba powinna posiadać :
- minimum średnie wykształcenie
- doświadczenie w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- znajomość przepisów podatkowych

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Bilans , dziła na rynku śląskim od 1993 roku. Obecn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa