Opis stanowiska pracy

Praca w Biurze Rachunkowym na stanowisku księgowa/kadrowa:

  • współpraca z pracownikami biura przy obsłudze firm rozliczających się na podstawie KPiR i ksiąg handlowych
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i składek ZUS
  • przygotowywanie list płac oraz zestawień
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
  • sporządzanie deklaracji i zaświadczeń dla pracowników
  • prowadzenie spraw związanych z ZUS

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

O firmie

Firma nasza powadzi działalność gospodarczą od 1993 roku w formie spółki cywilnej założonej przez doradców podatkowych Marię Lisowską (nr wpisu na listę doradców podatkowych 00185) oraz Lecha Lisowskiego (nr wpisu na listę doradców podatkowych 03574). Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej przedsiębiorstw oraz doradztwie podatkowym. Celem naszym jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy stanowią zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą praktyczną. Długa obecność na rynku i ciągły rozwój firmy stanowi potwierdzenie rzetelności obsługi rozliczeń podatkowych i dobrych relacji z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenie/wiedza o księgowości
  • Obsługa pakietu biurowego
  • Mile widziane doświadczenie/wiedza o kadrach
  • Mile widziana umiejętność pracy w programie finansowo księgowym CDN OPTIMA

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa Lisowscy prowadzi działalność od 1993 roku. Firma s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od doświadczenia i osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja