Księgowa/ Kadrowa/ prowadzenie biura

AG Holding

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • praktyczna znajomość zasad księgowości. Doświadczenie w zawodzie i pracy, księgowa-kadrowa z praktyczną znajomością prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zliecenia oraz ewidencja czasu pracy
  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON oraz sprawozdań do GUS, US, ZUS, KRS
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie ewidencji I ksiegowanie kosztow prowadzonej spolki.
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych
  • rozliczanie delegacji
  • monitorowanie spływu zaległych należności oraz monitorowanie zobowiązań
  • praktyczna znajomość zasad księgowości
  • obsługa programów komputerowych - pakiet MS Office - szczególnie programu Excel oraz Symfonia
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatnie lata studiów (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • bieżąca kontrola zapisów księgowych
  • sporządzanie przelewów oraz księgowanie wyciągów bankowych
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju,
  • zamknięcie miesiąca oraz audyty kwartalne i roczne
  • Znajomośc obsługi kadr i ZUS do pracy w biurze
  • znajomość programów kadrowo-płacowych (płatnik)

Oferujemy:

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość dalszej specjalizacji w obszarze księgowym
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia językowe i związane z wykonywaną pracą,
  • komfortowe warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,

Prosimy o przesyłanie Aplikacji za pomoca opcji "Aplikuj"

Telefon do kontaktu:+ 48 884 290 363

Prezentacja firmy

AG Holding powstała w pierwszej połowie 2017 roku<br/>Prowadzi działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa