Księgowa (f/m)/Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej, szukamy osoby komunikatywnej oraz posiadającej doświadczenie w obszarze środków trwałych na stanowisko Księgowej (f/m)

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma usługowa

Możliwość bliskiej współpracy z Główną Księgową

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych (głównie floty samochodowej) ale także pozostałych środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi (Cash flow and treasury management)
  • Przygotowywanie i księgowanie kalkulacji rezerw, rozliczeń międzyokresowych
  • Przygotowywanie uzgodnień i kontrola poszczególnych pozycji bilansu lub w rachunku wyników
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • Udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdawczości GUS, NBP, WHT
  • Inne codzienne zadania działu księgowości

Profil kandydata

  • Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego
  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności interpersonalne i proaktywne podejście do powierzonych obowiązków
  • Skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w bliskiej współpracy z Główną Księgową w międzynarodowej firmie usługowej
  • umowa o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony)
  • stałe miesięczne wynagrodzenie plus premia roczna
  • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni z domu)
  • biuro zlokalizowane przy metrze Centrum Nauki Kopernik
  • benefity pozapłacowe (karta lunchowa, karta ZTM, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page