Księgowa ds.zobowiązań z bułgarskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• obsługa faktur od dostawców oraz wewnątrzgrupowych
• analizowanie rozbieżności w zakresie cen, ilości i jakości
• obsługa faktur/płatności - generowanie propozycji płatności w celu zapewnienia terminowych i kompletnych płatności wszystkich faktur
• utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami
• współpraca z dostawcami-dłużnikami
• udział w projektach związanych z obszarem finansów

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego (mile widziane wykształcenie wyższe)
• minimum roku doświadczenia w obszarze zobowiązań
• znajomości języka bułgarskiego minimum na poziomie B2
• znajomości języka angielskiego lub polskiego na poziomie B1/B2
• doświadczenia w obszarze usług wspólnych
• doświadczenia w zakresie transferu procesów - jako dodatkowy atut
• umiejętności pracy w zespole i współpracy w międzykulturowym środowisku oraz zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• elastyczny 8 godzinny system pracy, możliwość rozpoczęcia między 7 .00 - 10.00
• atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, bezpłatny parking, stołówka na miejscu
• pracę w międzynarodowym środowisku
• wsparcie przy relokacji
• Miejsce pracy: Warszawa - Wola

Numer referencyjny: KZB/wa2/09/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.