Księgowa ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Grupa City Service

Warszawa, mazowieckie

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zakresem umów o zarządzanie/administrowanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych w programie komputerowych,
  • Prowadzenie ewidencji zakupów i sprzedaży oraz rozliczanie podatku VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami,
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Sprawdzanie zgodności zapisów księgowych na kontach analitycznych i syntetycznych,
  • Kontrolowanie należytego i terminowego uiszczania opłat przez właścicieli , kierowanie wezwań do zapłaty i inicjowanie postępowania windykacyjnego w przypadku zwłoki w płatnościach,
  • Sporządzanie poleceń przelewu, obsługi opłat, wykonywanie sprawozdań i zestawień,
  • Prowadzenie rozrachunków publicznoprawnych,
  • Udzielanie szczegółowych informacji właścicielom wspólnot mieszkaniowych dotyczących spraw finansowo-księgowych Wspólnoty.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi ekonomiczno-finansowej Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Wykształcenie minimum średnie w kierunku ekonomicznym,
  • Znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Obsługa komputera (Ms Office),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umijętności w zakresie obsługi klienta.
  • Zdolności do samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Umowę o pracę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.