Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/9090

Obowiązki:

- rekrutacja pracowników
- prowadzenie akt osobowych pracowników
- sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązania i rozwiązania stosunku pracy
- prowadzenie całości spraw związanych z kalendarzami pracowników takie jak urlopy wypoczynkowe, ewidencja urlopów, zwolnienia lekarskie
- sporządzanie i wydawanie pracownikom niezbędnej dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia
- prowadzenie i aktualizacja rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP
- obsługa zatrudnienia osób w ramach umów cywilno prawnych takich jak umowa zlecenie, umowa o dzieło
- obsługa kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i ZUS
- sporządzanie list płac z umów o pracę
- sporządzanie list płac z umów cywilno prawnych ( umowa zlecenie)
- sporządzanie druków ZUS ZUA, ZCNA, ZWUA
- sporządzanie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji rozliczeniowych i imiennych raportów miesięcznych w systemie Płatnik
- sporządzanie i wysyłanie rocznych informacji o dochodach pracowniczych PIT-11
- sporządzanie i przygotowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych (wypłata wynagrodzeń)
- sporządzanie deklaracji rozliczeniowych podatek dochodowy
- prowadzenie i obsługa grupowych ubezpieczeń pracowniczych
- obsługa systemu SODIR dotycząca uzyskiwania dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych
- naliczanie i obsługa deklaracji z dokonywania wpłat do pracowniczych planów kapitałowych PPK
- przygotowanie i wysyłanie przychodów emerytów rencistów do ZUS
- prowadzenie i nadzór Polityki Bezpieczeństwa w firmie zgodnie z art.13 ust.1i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27-04-2016 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiej Rady (UE) Inspektor ochrony danych.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie minimum średnie,- minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,- znajomość programu Symfonia Kadry- Płace,- znajomość programu Płatnik,- znajomość przepisów ustaw: o rachunkowości o podatku od osób fizycznych, o powszechnym obowiązku ubezpieczeń.

Miejsce pracy: Starogardzka 18, 80-058 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.euro-went.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2022
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy