Księgowa do biura rachunkowego

Atena Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BIURO RACHUNKOWE poszukuje odpowiedzialnej i samodzielnej KSIĘGOWEJ do prowadzenia KPiR, pełnej księgowości oraz kadr i płac.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • Samodzielne prowadzenie księgowości (ksiąg rachunkowych oraz KPiR) firm zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  • Przygotowanie deklaracji VAT, PIT i CIT,
  • Sporządzanie list płac, umów zleceń oraz o dzieło,
  • Bieżącą obsługę programu Płatnik,
  • Bieżąca współpraca z klientem oraz urzędami skarbowymi.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość zagadnień ZUS oraz programu Płatnik,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • skrupulatność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie.

Znajomość programów firm : Comarch (OPTIMA) wymagana.

CV proszę kierować wraz z określeniem oczekiwań finansowych oraz możliwym terminem podjęcia pracy.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe „A T E N A” świadczy kompleksową obsługę księgową oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta