Księgowa do biura rachunkowego

Atena Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku KSIĘGOWA, która jest gotowa wesprzeć zespół pracą od zaraz na programach ERP Comarch Optima.

Zakres obowiązków :

- prowadzenie księgowości (ksiąg rachunkowych oraz KPiR) firm zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

- przygotowanie deklaracji VAT, PIT i CIT,

- księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac),

- sporządzanie list płac oraz raportów do ZUS.

Wymagania

Wiedzy z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku VAT i zagadnień ZUS umożliwiających merytoryczne wsparcie naszych klientów,

Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku

Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,

Sprawnego posługiwania się programem PŁATNIK, ERP Comarch OPTIMA,

Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości,

Dokładności i skrupulatności,

Umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe „A T E N A” świadczy kompleksową obsługę księgową oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse