Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Księgowa Biuro rachunkowe KPDA Katowice śląskie Angielski

Katowice, 40-101, śląskie

KPDA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych (weryfikacja dokumentacji, dekretacja, kontakt z klientem, przygotowywanie deklaracji, raportów, z czasem także sprawozdań finansowych)
• Prowadzenie księgowości dla kilku Klientów jednocześnie - w tym klientów zagranicznych

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (preferowana rachunkowość)
• doświadczenie w księgowości – najlepiej na stanowisku związanym z księgami handlowymi
• znajomość zasad księgowości i dekretowania, wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
• elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• praktyczna umiejętność obsługi programu Excel
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• znajomość programu Symfonia

Prezentacja firmy

Charakter pracy w KPDA:
- wszechstronność – nasi pracownicy muszą sobie poradzić z... całościową obsługą księgową firmy począwszy od księgowania wszystkich typów dokumentów, rozliczania podatków, przygotowywania analiz i sprawozdań finansowych.
- profesjonalizm – świadczymy usługi według najwyższych standardów – nieszablonowego podejścia do problemów, wyszukiwania najlepszych rozwiązań podatkowych.
- indywidualne podejście do klienta – mimo że biuro wypracowało wiele własnych standardów, uczymy nieszablonowego podejścia do sprawy i ciągłego poszukiwania lepszych rozwiązań
- Posiadamy klientów o różnym stopniu trudności dlatego poszukujemy pracowników na różnych szczeblach zaawansowania. Będziemy się starali dopasować nasze wymagania do twoich możliwości, a Ty będziesz mógł swobodnie rozwijać swoje umiejętności podejmując coraz trudniejsze wyzwania.
- młody i dynamiczny zespół – jesteśmy zależy nam na dobrych relacjach interpersonalnych w firmie. Fakt, że jesteśmy wymagający ale potrafimy również w wymierny sposób docenić zaangażowanie. Poszukujemy pracowników, którzy potrafią identyfikować się z firmą i poszukują stabilnej i rozwojowej pracy.
Docenimy twój indywidualizm
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa