Księgowa AP

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Księgowa AP

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Codzienne księgowanie zobowiązań.
  • Przygotowanie płatności dla dostawców oraz kontakt z bankami.
  • Tworzenie oraz weryfikacja raportów.
  • Przygotowanie rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca.
  • Kontakt z dostawcami.
  • Przygotowanie dokumentacji deklaracji VAT.
  • Współpraca z instytucjami kontrolnymi (Urzędy Skarbowe, Audytorzy zewnętrzni i wewnętrzni).
  • Wykonywanie innych prac związanych z czynnościami księgowymi i finansowymi zleconymi przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - min. licencjat z rachunkowości.
  • Znajomość języka angielskiego - min. poziom B2.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej min 1 rok.
  • Umiejętności analityczne.
  • Dobra znajomość programów MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point) lub podobnych.
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość programu SAP, BOB50 lub innego oprogramowania księgowego.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy