Księgowa – Accounting clerk

Euro Pool System Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Euro Pool System oferuje dynamiczne środowisko pracy dla ponad 500 pracowników. Wspólnie dbamy o nasze podstawowe wartości, które określają naszą kulturę korporacyjną i sposób, w jaki chcemy osiągać nasze cele osobiste i biznesowe.

Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Gliwicach pracownika na stanowisko: Księgowej – Accounting clerk.

Za co będziesz odpowiedzialny rozpoczynając z nami współpracę:

• księgowanie wyciągów bankowych

• alokację płatności

• weryfikację oraz księgowanie faktur zakupu

• udział w czynnościach zamknięcia miesiąca i roku

• monitoring należności, uzgadnianie sald, rozrachunków

• rozliczanie wydatków służbowych

• współpracę z innymi działami firmy w Polsce i za granicą

• uczestniczenie w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego, sporządzaniu sprawozdań dla instytucji zewnętrznych GUS, US itd.

Jeśli poniższe wymagania to również Twoje mocne strony:

• wykształcenie wyższe w obszarze finansów, księgowości

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• 2 lata doświadczenia (w dziale księgowości, biurze rachunkowym)

• praktyczna znajomość Excela

• dobra organizacja pracy

• samodzielność oraz odpowiedzialność

• zaangażowanie w pracę

To szukamy właśnie Ciebie! Będąc naszym Pracownikiem możesz liczyć na:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

• przyjazną atmosferę w miejscu pracy

• świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek finansowy na Święta Bożego Narodzenia)

• premię za polecenie pracownika do pracy

• spotkania integracyjne

• nielimitowany dostęp do pysznej kawy;)

Prezentacja firmy

Euro Pool System jest liderem rynku opakowań wielokrotnego użytku dla eu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse