Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko ŚLUSARZA

(nr ref.  Ś/M/19)

Do pracy w KRZESZOWICE (woj. małopolskie)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Ślusarza, którym chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z budową i naprawą form stalowych, przygotowaniem form do spawania, montażem, wierceniem, gwintowaniem, gięciem, szlifowaniem oraz obsługą elektronarzędzi.

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:

- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,

- III zmianowy system pracy

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

• Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku

• Potrafią odczytywać rysunek techniczny

• Potrafią obsługiwać elektronarzędzia

• Posiadają uprawnienia spawalnicze

• Potrafią spawać metoda elektryczną lub MIG/ MAG

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łódź (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne